textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodinná vila Nagatsuki

3 posters

Strana 20 z 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 6:55 am

Jakmile takto zatlačila na mé záda, má ruka se ani neotřásla nebo něco takového, jen se napnuly všechny svaly, čímž vznikl na mé ruce takový ocelový řetězec, na který jsem byl upřímně pyšný, jako by byl každý kluk mého věku, já jsem upřímně posiloval ale pouze kvůli dívkám, pro ty ostatní účely jako naprostá dominance ve rvačkách jsem se učil bojové umění, které se dosti vyplácelo samo o sobě, má fyzická síla byla jen bonus. Nepochopil jsem ale, proč se mě pokusila takto zkoušet, chtěla mě snad ztrapnit? Pokud chce něčeho takového dosáhnout, musela by vážit zhruba 100 kilo a sednout si na mé záda, ani tak by to ale nebylo zaručené.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Št máj 29, 2014 7:00 am

*když si všimla, že tenhle její pokus je naprosto neúčinný, jen trošku zakroutila hlavou a rukou přestala tlačit, místo toho opět v hladivých pohybech přejela po jeho zádech, přičemž trošku zapojila i své nehty, kterými ale jen jemně přejížděla přes kůži, nic víc, ani nijak netlačila. Předtím to opravdu nebylo tak, že by ho chtěla ztrapnit nebo tak něco, spíš jí přišlo už obdivuhodné že se takhle v pohodě udržel na jedné ruce bez náznaku bolesti, ani se mu ta ruka nezachvěla, a to ani teď, když takhle zatlačila, za což ho musela opravdu většina dívek obdivovat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 7:18 am

Jen jsem se pobaveně pousmál, když tyhle své pokusy vzdala, ale to, jak začala po mých zádech nehty, mě ještě více vyprovokovalo, tudíž jsem se do polibků zapojil poněkud ještě vášnivěji, než obvykle. Svou rukou jsem přitom trochu zatlačil na její ňadra, Obdiv u dívek byl pro mě v podstatě to hlavní co jsem měl, bylo to to, co udržovalo mé ego při životě, teď jsem si ale začal pohrávat s myšlenkou se na ostatní dívky vykašlat, ale... Stálo to za to? Eli byla něco víc, na to už nebylo co namítat, ale i přesto jsem se nemohl zbavit myšlenek, které mě provázely ještě předtím, než jsem ji vůbec poznal.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Št máj 29, 2014 7:27 am

*opět přidal na dravosti, pokud to vůbec ještě bylo možné... Možná to v něm podnítily ty její provokativní reakce. Pokusila se vyrovnat téhle jeho vášnivosti, ale dost těžko se jí něco takového dohánělo, a tak se mohlo zdát, že se to snaží trošku utlumit, aby ho stíhala a dokázala se mu tak vyrovnat. Jakmile ale zatlačil na její ňadra, mohlo se zdát, že se na chvilku stáhla úplně, protože ji to překvapilo. Na chvilku se tedy odtáhla, aby si mohla skousnout ret*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 7:33 am

Dost mě překvapilo, když se odtáhla, tak jsem se na ni jen zmateně podíval, to se odtáhla jenom kvůli tomuto? Přece jenom to mě připadalo naprosto normální a zatím na mě takto nezareagovala žádná dívka, spíše bývaly spokojené, neodtahovaly se kvůli tomu. Když jsem se blížil k jejím citlivějším partiím tak jsem chápal takovou tu její nervozitu, přece jenom byla stále panna, ale tohle přece nic nebylo. Děje se něco? Zeptal jsem se pomalu a takovým obezřetným tónem, jako kdybych se bál, abych neřekl něco špatně.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Št máj 29, 2014 7:41 am

*když se jí takhle zeptal, jen na prázdno otevřela pusu, ale jen zakroutila hlavou, jako by mu to chtěla nějakým způsobem rozmluvit. Prostě to teď bylo tak, že všechny jeho doteky vnímala až moc intenzivně, i tenhle, i když se mu to mohlo zdát jako maličkost, u ní to vyvolávalo silné emoce, a i přesto, že ji to překvapilo, byly to pozitivní emoce* N-nic se neděje. *špitla s menším úsměvem a znovu ho tak měkce políbila na rty, přičemž volnou rukou mu prohrábla neposedné vlasy*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 7:46 am

Byl jsem naprosto ztracený. Nic jsem na jejích reakcích nechápal, ale budiž, prostě se budu muset věčně držet zpátky, jelikož ji i takováto maličkost vyvede z míry. Tohle mi přišlo dosti otravné a mohlo se to v budoucnu odrazit i na mé náladě, jelikož tohle... Tohle bylo iritující a obzvlášť pro někoho jako jsem já, jelikož se mi tohle nikdy nestalo a nehodlal jsem si na to zvykat. Její polibky jsem ji sice opětoval, ale už ne tak dravě, spíše tak svým způsobem znuděně, jako kdyby to snad bylo z povinnosti.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Št máj 29, 2014 7:58 am

*zmateně zamrkala, když si všimla téhle změny, která vážně nešla přehlédnout. Najednou se z něj stal někdo nevýrazný, najednou, jako by ztratil zájem... Ztratil zájem? To samo o sobě ji dost vyděsilo, už jen tahle dvě slova. Vážně, napadlo ji, proč asi tak reaguje, ale nebylo to přehnané? Možná... No, vzhledem k jeho povaze se tohle dalo chápat, přesto ale nechtěla, aby se takhle choval. Co by měla dělat? Odtáhla se od jeho rtů, tohle nemělo smysl, dokud si tu její blízkost neužíval tak, jako předtím. Jen vyhledala jeho oči a na chvilku je zkoumala svým pohledem. Nakonec jen chytila svou rukou zápěstí té jeho volné ruky a na chvilku se jakoby zamyslela, pak už ale položila jeho dlaň na její ňadro a zadívala se mu opět do očí, aniž by mu k tomu cokoli řekla. Věřila by tomu, že je momentálně zmatený, ale... Tohle nedělala z povinnosti, jen ji prostě ani po takové době nepřestával překvapovat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 8:05 am

Kdybych teď měl volnou ruku, asi bych si s ní nafackal, jelikož tohle... Tohle bylo jako nějaký hodně divný sen, který by málokdo pochopil. Jen jsem sklonil hlavu a začal jsem se hlasitě smát. A když už jsem si myslel, že se vyznám v ženách, objevila ses ty. Řekl jsem a pomalu jsem se přestával smát. Tohle bylo opravdu komické. Ty její reakce byly nejdříve takové, potom zase jiné, tak co sakra chce? Byl bych rád, kdyby si to ujasnila. Zvedl jsem hlavu a zadíval jsem se ji do očí.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Št máj 29, 2014 8:14 am

*když se začal smát, jen nechápavě zamrkala a studem sklopila pohled, přičemž také pustila to jeho zápěstí* Mmm, když... Tvá sestra říkala, že ti nesmím dávat to, co chceš, takže co mám podle tebe dělat? *zeptala se mírně pobaveným tónem, přičemž ale věděla, že tohle rozhodně není ten jediný důvod. Vykolejilo jí to a její tělo opět zareagovalo samo, ale ona věděla, co chce... Zadívala se do jeho očí a hledala v nich něco, co by jí prozradilo, co udělá teď*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 8:19 am

Jen jsem zakroutil hlavou a zvedl jsem oči ke stropu, jako kdybych hledal pomoc u boha. To malé stvoření dělá jen samé problémy. Zamumlal jsem pobaveně, ale vážně jsem to nemyslel, stejně jako ona většinu svých "urážek" na mou hlavu. Poté jsem se ale jen natáhl vedle ní, ne proto, že bych neměl sílu v ruce, spíše jsem sám nevěděl, co teď mám dělat. Prostě jsem byl zmatený, takže jsem si musel v hlavě srovnat co dál. Mám se snad změnit a chovat se úplně jinak?
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Št máj 29, 2014 8:26 am

*trošku tázavě si ho prohlédla, přeci jen si nebyla jistá, jestli tím malým stvořením myslí ji, anebo jeho sestru, každopádně, teď to bylo jedno. Z bůhví jakého důvodu se cítila opravdu provinile, takže takovým pohledem se i podívala na Saiichiho, který si zatím lehl vedle ní. Trošku zčervenala při pohledu na něj, ale pak se jen zapřela o předloktí a sklonila se k jeho obnažené hrudi, kterou začala obdarovávat drobnými polibky, pak se ale zastavila u jeho kalhot. Má na tohle odvahu?... Nemělo smysl se bát, takhle by mohla čekat do alleluja. Zuby rozepla zip a ukazovákem a palcem knoflík, přitom se podívala na něj, směrem nahoru*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 8:33 am

Přivřel jsem oči a přemýšlel jsem, přičemž mě napadlo, jestli se na to nevykašlat, ale tu myšlenku jsem zavrhl, přece jenom jsem ji miloval a nešlo mi jen o jedno - Aspoň to jsem si namlouval. Když jsem ale ucítil její dotek, který se pomalu přesouval níž a níž, otevřel jsem oči a pobaveně jsem si ji prohlédl. Nemusíš se cítit provinile nebo se mi něco snažit vynahradit. Řekl jsem ji pobaveně. Nijak mě nevyvedlo z míry, to co udělala, jenom jsem si myslel, že to dělala jen proto, aby mi vynahradila to jak zareagovala.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Št máj 29, 2014 8:41 am

*když jí řekl tohle, trošku se urazila, ale nedala to na sobě znát. Byla pravda, že se cítila trošku provinile, ale to nebyl důvod, proč dělala něco takového - sice jí nemohl číst myšlenky, ale i tak ho to mohlo napadnout vzhledem k tomu, že na takové podřadné věci jako provinilost většinou nesázela a jednala prostě tak, jak zrovna myslela, že je to správně, aniž by ji něco jako tohle mohlo ovlivnit* Špatně...*špitla s menším úsměvem a mírně přitom zavrtěla hlavou* Nic takového mě ovlivnit nemůže, to už bys vědět mohl... Jednám z vlastní vůle. *dovysvětlila a jen tak provokativně dlaní přejela po jeho kalhotech, přičemž stále pohledem těkala po jeho obličeji* Ale... Mohu přestat, pokud ti tohle tedy vadí... *zamumlala takovým smutným tónem, ale neodtahovala se*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 29, 2014 6:01 pm

Jen jsem se trochu zachechtal a zakroutil jsem hlavou. V tom případě nemohu vznést žádnou námitku. Odpověděl jsem ji na to pobaveným tónem. Měl jsem takový tik vždy takovouto situaci obrátit v můj "prospěch" a převzít iniciativu, ale pokud bych se o to pokusil teď, ještě by se opět s rozpačitým pohledem odtáhla, jako obvykle. Prostě jsem jen dál ležel a s pobavenou jiskrou v očích jsem si ji prohlížel.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Pi máj 30, 2014 12:55 am

*všimla si toho jeho pohledu, ale v tomhle případě se rozhodla to raději ignorovat, protože musela uznat, že vzhledem k téhle situaci to bylo opravdu provokativní. Jazykem párkrát přejela po jeho hrudi, a pak se opět zastavila o kalhoty, které mu tedy o pár centimetrů stáhla dolů. Byla nervózní - přirozeně. Přeci jen se k téhle "fázi" ještě nikdy nedostala, což by ho mohlo napadnout, anebo mohl alespoň tušit. To způsobovalo to, že její dech se přerývavě zrychlil a tep srdce také, jako by se zbláznil, navíc se také občas musela pozastavit nad tím, jestli to, co dělá, je správně, ale i tak se převážně nechávala ovlivnit instinkty*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Pi máj 30, 2014 1:23 am

Bylo mi jasné, že tohle je pro ni nové, tím pádem mě to její chování ještě více překvapilo a mnohem více mě to mátlo. Nic jsem ale neřekl, jen jsem se na ni zkoumavě díval. Asi mi chtěla něco dokázat, nebo tohle prostě chtěla, i když jsem o tom pochyboval, jelikož přece jenom... Reagovala na mě naprosto opačně a teď tohle? Proč? Důvod jsem neznal a upřímně mě zajímalo, co přesně má v plánu.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Pi máj 30, 2014 1:31 am

*tohle pro ni bylo jiné než to předtím. I když se ta možná dalo těžko chápat, pro ni bylo daleko lehčí se dotýkat jeho těla než naopak, protože její tělo pak přesně vědělo, co udělá v další chvilce. Tušila, že tuhle zkušenost musí překonat, pokud se chce posunout někam dál, aby ji každý jeho dotyk nerozhodil. Možná byla dost citlivá, i přes veškerou snahu to někdy maskovat, ale už s tím nic nejspíš nenadělá. Stáhla jeho kalhoty ještě o kousek dolů, a pak dlaní párkrát, trošku nejistě přejela přes jeho trenky, možná trošku takovým stylem, jako by se snažila překonat svůj strach, zároveň tam byl také ten slastný pocit, že ten strach, v tomhle případě nejspíš z něčeho neznámého, překonala, a tak se na její tváři objevil menší úsměv*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Pi máj 30, 2014 1:47 am

Když jsem ucítil její doteky, cítil jsem, jak se krev z těla začíná soustřeďovat na jedno konkrétní místo, přičemž jsem se trochu pousmál. Její doteky byly příjemné, ale můj výraz se neměnil, stále jsem se pokřiveně usmíval a v očích mi pobaveně jiskřilo. Ta její nervozita mě dosti pobavila, stejně jako u jiných dívek, pro které jsem byl ten první - Ty mě ale nikdy nezastavily, ani se neodtahovaly, ale to možná bylo tím, že se o to pokoušely ale já na to nereagoval, nakonec byly ale ještě spokojenější než já.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Pi máj 30, 2014 1:55 am

*její nervozita rozhodně neměla v plánu ustoupit, když takhle na sobě Eli cítila Saiichiho pohled - toho se potřebovala zbavit, alespoň teď, na tu chviličku, než se opět dá dohromady. Možná právě proto se zapřela o druhou ruku, aby se snadněji dostala svým obličejem k tomu jeho, pak už se jen na vteřinku vpila do jeho očí, než ho jemně začala líbat na rty, což zapůsobilo ještě lépe než očekávala - její strach trošku ustoupil, i když nervozita až tolik ne, přesto ale druhou dlaní, kterou stále měla na stejném místě, zajela co nejopatrněji pod jeho trenky*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Pi máj 30, 2014 2:18 am

Když mě začala líbat, jen jsem své ruce přesunul na její záda a začal jsem po nich přejíždět dlaněmi. Do polibků jsem se zapojoval možná trochu dychtivěji než ona, přece jenom její polibky se ze začátku zdály jen takové jemné. V podstatě zároveň s tím, když jsem ucítil pohyb její ruky, jsem se do těchto polibků začal zapojovat i jazykem. Chtěla se snad tímto jen zbavit mého pohledu? Bylo to možné, jelikož ji určitě na nervozitě neubíralo, když jsem si ji tak pobaveně prohlížel.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Pi máj 30, 2014 2:29 am

*jakmile své ruce ucítila na svých zádech, trošku se pousmála, alespoň tak, jak ji dovolovaly ty polibky, které také prohloubil, ona se však stále držela těch jemných, i když byl Saiichi vždycky trošku vášnivější, to ale bylo poznat i v jejich povahách, takže se nebylo čemu divit. Své oči měla zavřené, protože už nebylo potřeba něco sledovat, jen si tohle prostě užívala. Bylo nezvyklé nad někým jako je Saiichi cítit převahu, ale něco takového se teď dělo, protože ji nechal, ať si dělá, co chce. Dlaní začala pomalinku a pravidelně přejíždět po tom "hrbolku", který se skrýval pod její druhou dlaní*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Pi máj 30, 2014 3:06 am

Jen jsem se pousmál, ale každopádně jsem nechtěl být nějakým způsobem pozadu... Já a pozadu? To se opravdu nestávalo a ani nestane. Svou rukou jsem taktéž zamířil k jejím tříslům, přičemž jsem jako překážku nebral ani její kalhoty, ani spodní prádlo. Pomalu jsem přejel prsty přes její citlivé místečko, přičemž jsem se pokřiveně usmál. Druhou rukou jsem ji zajel do vlasů, přičemž jsem dále pokračoval v polibcích.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Pi máj 30, 2014 3:17 am

*malinko sebou cukla, když se takhle nenásilně probojoval i skrz její spodní prádlo a přejel po tom místě prsty, trošku se zachvěla a malinko pootevřela oči. Celou tu dobu tak klidně ležel, ale když si pomyslela, že má trošku na vrch, ihned, jako by se jí to snažil rozmluvit, udělal tohle. Opravdu jí to nutilo k zamyšlení, jestli jeho černá magie nezahrnuje také čtení myšlenek. Svou dlaní přitom vzala jeho chloubu a pomalu trošku sevřenou dlaní začala pohybovat...Takhle nějak by to mělo být, ne? V tomhle by snad neměla dělat nic špatně, alespoň doufala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Pi máj 30, 2014 4:04 am

Jen jsem se pousmál a dále jsem ji dráždil svými prsty, přičemž jsem si povšiml toho jejího zachvění. Dělal jsem ale, jako kdybych si toho nikdy nevšiml a pokračoval jsem. Každopádně jsem si svým způsobem užíval to, co teď dělala svou rukou, i když na tomto opravdu nebylo co zkazit. Také jsem trochu pootevřel své oči a zadíval jsem se do těch jejích, přičemž jsem na ni jedním okem provokativně mrkl.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 20 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 20 z 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.